14 czerwca 2011

Amandine

Czas nieco nadrobić zaległości blogowe, a właściwie fotograficzne, bo wiele do powiedzenia ostatnio nie mam, ale za to wiele się dzieje sesji, koncertów itd.

Przy tej okazji
zachęcam do zaglądania na moją, o wiele bardziej na czasie, fan page stronę na facebooku.
Trzeba przyznać, ze to teraz tam skupia się wszystko: promocja, kontakty w sprawie sesji, organizowanie większych projektów, wyjazdów.

Blog jest wg. mnie za mało interaktywny aby naprawdę mógł okazać się użyteczny, szczególnie, jeśli ktoś, tak jak ja, nie ma za bardzo czasu na odwiedzanie innych blogów, komentowanie ich, budzenie zainteresowania i zachęcanie do rewizyt i komentarzy.Dlatego jeśli ktoś, przypadkiem zupełnym, zainteresowany jest moja fotografią, zapraszam tutaj Svarta Photography .
A z sesji ostatnich kilku tygodni zamieszczam Amandine, dziewczynę o polskich korzeniach, którą poznałam na jednym ze spotkań stowarzyszenia polonijnego w Clermont Ferrand.

2 komentarze:

Mała Mi pisze...

;) ja tam nie mam facebooka ;) i dobrze mi z tym! Bardzo ładną miałaś modelkę ;)

Miłego dnia!

Svarta pisze...

:) tez czasem wolalabym nie miec, ale jednak przewazaja pozytywne aspekty, to mijesce wprost stworzone dla tych, ktorzy nie ogarniaja zbyt duzej ilosci kontaktow, zrodel i kanalow udostepniania, choc jak wszelkie spolecznosci ma swoje minusy.

Svarta/z innego konta